Misschien heb je de hippe en romantische concept store van Things I like Things I Love (TILTIL) wel eens gezien in Amsterdam. De combinatie van hippe on-trend mode items en leuke interieur accessoires maakt hun winkels razend populair op het moment. En we hebben goed nieuws! Sinds kort zijn ze begonnen met de uitbreiding naar retailers door heel Nederland. Dit hippe merk is nu bij onze winkel in Rijssen verkrijgbaar en we vertellen je er graag wat meer over.
Door hun passie voor unieke kleding en interieur items, zijn Sanne en Petra in 2012 begonnen met het merk Things I Like Things I Love. Het eerste pop-up store event werd georganiseerd en gepromoot via Facebook. Na een groot succes duurde het niet lang tot het tweede event werd georganiseerd. Na het organiseren van vele pop-up store events, was de volgende stap een eigen winkel. In het begin verkocht TILTIL alleen tweedehands kleding. Dit veranderde toen in 2017 het team werd versterkt. De dames kregen meer tijd om zich te focussen op de kleding die ze mooi vonden. Inmiddels heeft Things I Like Things I Love meerdere conceptstores, verkooppunten en een webshop. TILTIL is uitgegroeid tot een bekend kledingmerk met als doel, beter samen.
Voor de echte fans onder ons, check zeker eens de concept store van TILTIL in Amsterdam? Ze verkopen hier niet alleen de leukste fashion items, maar ook de volledige lifestyle er omheen. De vernieuwende stijl en opvallende collecties zijn geïnspireerd door de eigenaren Sanne en Petra zelf. Ben je dus in de buurt? Neem dan zeker een kijkje bij één van deze super gave conceptstores!
In de conceptstore van Things I Like Things I Love vind je een verzameling van verschillende producten. Naast de mooie kleding van TILTIL vind je hier ook super toffe interieur items. De sieraden van Things I Like Things I Love geven jouw outfit net wat meer glamour. De gouden en zilveren sieraden zijn goed te combineren met elke outfit. Je kunt hierbij denken aan mooie oorbellen, ringen, armbanden en kettingen.
TILTIL staat ook bekend om de leuke interieur items die ze in het assortiment hebben. Geef jouw muur meer stijl met één van de velen wall art producten. Denk hierbij aan hippe schilderijen, tapijten, spiegels en nog veel meer. Ook hebben ze leuke dingen voor op de tafel, zoals bijvoorbeeld dienbladen in hout of marmer look. Op deze manier ben jij niet alleen on-trend, maar is jouw woning dat ook! Op dit moment zijn deze interieur items nog niet verkrijgbaar bij ons, maar wie weet wat de toekomst brengt!
Zit je vaak te wachten tot er een nieuwe collectie uit komt van jouw favoriete kleding merk? Things I Like Things I Love brengt elke zes weken een nieuwe collectie uit. TILTIL heeft het allemaal in huis, van mooie T-shirts tot leuke jurkjes. Wil je flaneren op Ibiza, cocktails drinken op het terras, los gaan op een strandparty of een strandwandeling maken? Met de kleding van Things I like Things I Love zie jij er op elke gelegenheid super trendy uit! De oversized trend van nu is ook veel te vinden in het assortiment van TILTIL. Dit zie je terug in de stijlvolle blazers en trendy tops. In het uitgebreide assortiment van TILTIL vind je de ”things you love things you like!”
De kleding van TILTIL wordt geproduceerd in hartje Bangkok. Hier is een team van 30 ambachtslieden dagelijks bezig met het designen en produceren van nieuwe TILTIL collecties. Dit doen ze met passie en oog voor detail, wat resulteert in kwalitatieve kleding. Er worden maar liefs 3.500 kledingstukken per week geproduceerd. Petra en Sanne gaan 4 keer per jaar langs bij het productieteam. Dit doen ze niet alleen om de productie te controleren, maar ook om liefde en waardering te tonen. Thailand staat immers bekend om zijn hoogwaardige expertise en ongelooflijke vriendelijkheid. Een merk wat wij dus maar al te graag toevoegen aan ons assortiment.
Dit super leuke hippe merk Things I Like Things I Love is alleen verkrijgbaar in Rijssen aan de Grotestraat 4. Niet in de buurt? wees niet getreurd, ook op onze webshop is TILTIL nu beschikbaar. Meld je aan voor onze mail om op de hoogte te blijven van de nieuwste collecties en acties van Things I Like Things I Love.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Ma 2e Paasdag Nijverdal geopend Sluiten